Sviatok

Meniny má Adolf, Adolfína

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 621
TÝŽDEŇ: 621
CELKOM: 486706

STRAVOVANIE V OBCI

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

1Jedálny lístok

Kontakt

JEDÁLEŇ GEMER 

kuchyňa a jedáleň GEMER

jedálny lístok

kontakt

Družstenná jedáleň v júni 2016 ukončila svoju činnosť.

Navigácia

Obsah

27. ročník stolnotenisového turnaja

Typ: Stolnotenisový klub | ostatné
prvá sobota nového roka v našej obci patrí najväčšiemu stolnotenisovému turnaju na Gemeri

27. ročník stolnotenisového turnaja

o Pohár starostky obce Gemerská Poloma

         Tak ako je už zvykom, prvá sobota nového roka v našej obci patrí najväčšiemu stolnotenisovému turnaju na Gemeri. Sme radi, že aj tento rok si prišlo zmerať sily veľa hráčov zo slovenskej Extraligy a nemeckej Bundesligy, ktorí tento turnaj robia atraktívnym aj pre širokú verejnosť. Týmto hráčom výborne sekundovali pingpongisti z nižších líg, ktorí sa snažili prekvapiť favoritov.

       Turnaja sa zúčastnilo celkovo 27 hráčov. Systém súťaže: 1. stupeň skupinový, kde sa rozdelili hráči podľa nasadenia postupne do 7 skupín, z ktorých postúpilo najlepších 16 do „pavúka“, čiže 2. stupňa progresívneho K.O. systému, kde sme prešli štvrťfinálovými, semifinálovými zápasmi a nakoniec samotným finálovým zápasom. V tohtoročnom finále sa stretli Alexander Valúch (TTC OC BAD HOMBERG 1987) a Jaromír Truksa (MSK MALACKY), kde po napínavom zápase nakoniec zvíťazil  Alexander Valúch. Tretie miesto si po výborných výkonoch podelili Kamil Pach (STO VALALIKY) a Adam Klajber (GEOLÓG ROŽŇAVA). Celý turnaj prebehol v priateľskej atmosfére a v duchu fair-play.

text: Ing. Jozef Trojan ml.

pavúk

tabuľky

turnaj

 


Prílohy

Vytvorené: 9. 1. 2019
Posledná aktualizácia: 9. 1. 2019 16:50
Autor: dc.