Sviatok

Meniny má Žofia, Brenda, Raisa, Sofia, Zosia

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 5
DNES: 84
TÝŽDEŇ: 2677
CELKOM: 882382

STRAVOVANIE V OBCI

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

1Jedálny lístok

Kontakt

JEDÁLEŇ GEMER 

kuchyňa a jedáleň GEMER

kontakt

Družstenná jedáleň v júni 2016 ukončila svoju činnosť.

Navigácia

Obsah

Lieky až k Vám

Typ: ostatné
liekyObčianske združenie MEDEVA Rožňava v spolupráci s obcou Gemerská Poloma zabezpečuje doručenie liekov a zdravotníckych pomôcok klientom až domov.

 

Táto služba je určená predovšetkým pacientom, ktorí užívajú lieky pravidelne. Záujemca o túto službu sa nahlási pri objednávaní liekov u ošetrujúceho lekára, MUDr. Rodovej. Objednávky sa nahlasujú každý týždeň do štvrtka a v piatok je rozvoz na zadanú adresu. Popri pravidelne užívaných liekoch je možné si súčasne doobjednať aj voľne predajné lieky na telefónnom čísle lekárne, ktorá dané lieky expeduje.

Telefónne číslo Lekárne na Juhu - 0911 527 405. Služba je bezplatná.

 

Partnerský vzťah vzniká na základe zmluvy medzi občianskym združením a klientom a zabezpečená je ochrana osobných údajov. klienti majú pri využívaní tejto služby zaručenú diskrétnosť.

Prípadný doplatok za liek, ktorý je daný aktuálnou kategorizáciou liekov uhradí pacient kuriérovi občianskeho združenia. Samozrejmou súčasťou je doklad z registračnej pokladne, kde si môžete overiť správnosť účtovania. Okrem toho je na doklade uvedené aj telefónne číslo lekárne, kde pacienti môžu požiadať o konzultáciu k vydaným liekom.

V prípade záujmu môžu pacienti kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára alebo pracovníka obce Gemerská Poloma, kde Vás zaevidujú do zoznamu.

telefonický kontakt na ambulanciu: 058/7950 141

telefonický kontakt na zamestnanca obce: 0948 365 021

telefonický kontakt na Lekáreň na Juhu: 0911 527 405

 

V prípade záujmu alebo poskytnutia informácií o využívaní tejto služby, prosím volajte na uvedené čísla.


Vytvorené: 18. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 18. 2. 2021 18:06
Autor: