Navigácia

Obsah

Obecný rozhlas – nová aplikácia ROZANA - plne funkčná po odstránení technických problémov

Typ: ostatné
Rozana Obec Gemerská Poloma zavádza informačný systém obce. Ide o bezplatnú aplikáciu, ktorú si občania stiahnu priamo do mobilu. Táto služba umožňuje vypočuť si hlásenia obecného rozhlasu priamo v mobile hneď pár minút po odvysielaní správy v obecnom rozhlase.

Pre zobrazenie verejného obsahu ROZaNY nie je nutná registrácia. Nájdete ju na tomto odkaze.  Ak sa však do Rozany zaregistrujete, okrem verejného obsahu budete do mobilu dostávať aj rôzne adresné oznamy a hlásenia, ktoré sú určené len pre Vás - tzv. PUSH správy. Notifikácia správ (Push) je rýchle odosielanie hlásení a oznamov pre všetky android a Apple zariadenia formou notifikácie; všetky potrebné informácie máte vždy na jednom mieste.

Aplikáciu je možné si stiahnuť do mobilných telefónov, podľa operačných programov, pre zariadenia APPLE je to App Store, pre zariadenia s Android je to Google play.

Táto služba je výhodná pre občanov, ktorí sa z práce vracajú neskôr a nemajú možnosť počuť obecný rozhlas alebo pre občanov, ktorí sa obávajú, že môžu hlásenia rozhlasu zle počuť alebo vôbec nepočuť.

Veríme, že táto pre Vás bezplatná nová služba, ktorú Vám ponúkame, bude prínosom v komunikácii obecného úradu s Vami i Vašimi rodinami a pomôže Vám aktívne sledovať dianie okolo seba.


Vytvorené: 22. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 22. 3. 2023 19:31
Autor: