Sviatok

Meniny má Vilma, Elmar, Maxim, Maxima

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 371
TÝŽDEŇ: 2216
CELKOM: 724731

STRAVOVANIE V OBCI

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

1Jedálny lístok

Kontakt

JEDÁLEŇ GEMER 

kuchyňa a jedáleň GEMER

jedálny lístok

od 16. 03. 2020 do 20. 03. 2020

jedálny lístok

23. 03. 2020 do 27. 03. 2020

kontakt

Družstenná jedáleň v júni 2016 ukončila svoju činnosť.

Navigácia

Obsah

Šachový stolík

Typ: ostatné
Milí šachoví priaznivci, milí polomčania,
je pre mňa potešením informovať vás, že Šachový klub Gemerská Poloma pre vás vybudoval šachový stolík, ktorý je umiestnený v parku pri Základnej škole. Na jeho zhotovení sa podieľali členovia ŠK GP ako aj firma Ondrej Baštáka Ďurána BASHTO SPORTS sídliaca v obci, ktorá sa zaoberá výrobou športových pomôcok a ktorá sponzorsky uhradila všetky náklady spojené so zhotovením šachového stolíka.

Stolík sme slávnostne odovzdali do užívania obci 6. septembra za prítomnosti starostky obce Lilian Bronďošovej a členov ŠK GP. Pani starostka vykonala prvý slávnostný ťah na šachovnici za výdatnej pomoci mladých šachistov z nášho klubu.

Ondrej Bašták Ďurán so starostkou obce

                Verím, že šachový stolík pritiahne k šachu ďalších záujemcov o túto hru a prispeje k rozvoju šachu v našej obci ako aj v regióne Gemera, čo je jedným z cieľov nášho šachového klubu.

                Stolík je umiestnený v peknom prostredí parku a je na neho vidieť z okien Základnej školy. Verím, že žiaci si stolík všimnú a vzbudí u nich záujem o šach. Avšak ak by aj nešlo o šach, posedenie v parku pri stolíku, rozšírilo rekreačné možnosti, ktoré park ponúka.

                Prajem vám príjemné posedenie v parku pri novom šachovom stolíku.

prvý ťah

Šachový krúžok

                Rád by som informoval polomskú verejnosť, že so začiatkom nového školského roka otvárame už 4. ročník Šachového krúžku zameraného najmä na mladé šachové talenty.

Krúžku sa môže zúčastniť ktokoľvek, či už úplní začiatočníci, alebo mierne pokročilí šachisti. Bude prebiehať každý utorok v Sále obecného úradu v čase od 16:30 do 18:30.

Krúžok povedie skúsený tréner šachu Róbert Szaszák, ktorý vedie šachový krúžok aj v ZŠ Zlatá v Rožňave a spolu s ním sa krúžku zúčastňujú aj niektorí jeho zverenci z Rožňavy.

                Milí rodičia, ktorým záleží na všestrannom rozvoji inteligencie vašich detí – využite skvelú príležitosť zapísať vaše deti do nášho šachového krúžku a prispejte tak k lepšej budúcnosti vašich detí.

Ondrej Bašták Ďurán

predseda ŠK GP

šachový krúžok - rozpis

 

 


Vytvorené: 18. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 18. 9. 2019 13:06
Autor: Bashto Sports