Sviatok

Meniny má Timotej, Ctiboh, Timotea,

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 63
TÝŽDEŇ: 63
CELKOM: 973772

STRAVOVANIE V OBCI

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

1Jedálny lístok

Kontakt

KUCHYŇA A JEDÁLEŇ GEMER 

Jedálny lístok

Kontakt

Športové kluby v obci

futbalový klub

Stránky šachového klubu

Stránky ŠSK Gemerská Poloma

Stolnotenisový klub Gemerská Poloma

Navigácia

Obsah

Vzácne životné jubileum oslávila pani Mária Ferenčíková

Typ: ostatné
Torta pre jubilantkuK mnohým vinšovníkom sa chceme pripojiť aj my - Zbor pre občianske záležitosti a pracovníci Obecného úradu v Gemerskej Polome.

Žiť život plný radosti sa dá aj vo vysokom veku. Presvedčivým dôkazom týchto slov je aj naša spouobčianka, pani Mária Ferenčíková, ktorá dňa 19.júla 2021 oslávila svoje životné jubileum – 100 rokov.

Za 100 rokov svojho života prežila veľa pekných , ale aj smutných spomienok. Ale ako sama vraví, život je taký. Osláviť 100. narodeniny v kruhu svojich najbižších je zázrak milosti a najkrajší dar od Pána Boha. 

Aj v takomto úctihodnom veku sa drží, pamäť jej slúži a teší sa zo svoje veľkej rodiny.  Osemnásobná prastarká a päťnásobná pra-prastará mama. Jej  pra-pravnučka Barborka je od nej o 100 rokov mladšia. 

Milá jubilantka, len málo ľudi na svete sa dožije takého krásneho veku. O to viac nás teší, že ste to práve vy, ktorej bolo dopriate dožit' sa takéhoto vzácneho jubilea. A hoci zdravie už neslúži tak ako voľakedy, túto daň musí zaplatiť každý z nás. Chceme a prajeme Vám, aby ste ešte medzi nami hodnú chvíľu pobudli, aby ste svojou láskou a dobrým srdcom ešte dlhý čas dokázali potešiť nás i svojich blízkych, všetkých, ktorí vás máme radi a ktorí Vám v tejto slávnostnej chvíli prajeme veľa zdravia, šťastia a lásky.

Ako pamiatku na tento významný deň sa naša oslávenkyňa podpísala do pamätnej knihy.

Rozhovor s  jubilantkou, pani Máriou Ferenčíkovou, uverejníme v najbližšom čísle Polomských novín.


Vytvorené: 6. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 6. 9. 2021 16:29
Autor: