Navigácia

Obsah

16.08.2009 FK Družstevník Gemerská Poloma - Honce 7:3

Typ: Futbalový klub
V nedeľu 16.08.2009 videli diváci na futbalovom ihrisku desať gólov, dve penalty a boli svedkami vylúčenia hráča hostí Strelku ml. ktorý za urážku asistenta rozhodcu musel pätnásť minút pred záverom odísť predčasne pod sprchy. Nováčik z Honiec v úvode domácich zaskočil, keď sa ujal vedenia po strele z 20 m J .Strelku ml. Polomčania postupne preberali iniciatívu a najprv vyrovnali po hlavičke Gunára /na obr./ Do šance sa dostal Urban, ale gólman...

V nedeľu 16.08.2009 videli diváci na futbalovom ihrisku desať gólov, dve penalty a boli svedkami vylúčenia hráča hostí Strelku ml. ktorý za urážku asistenta rozhodcu musel pätnásť minút pred záverom odísť predčasne pod sprchy. Nováčik z Honiec v úvode domácich zaskočil, keď sa ujal vedenia po strele z 20 m J .Strelku ml. Polomčania postupne preberali iniciatívu a najprv vyrovnali po hlavičke Gunára /na obr./ Do šance sa dostal Urban, ale gólman hostí Koncz jeho strelu z hranice malého vápna zneškodnil. Päť minút pred polčasovým hvizdom otočil stav Martin Ďuriček, keď po prízemnej strele z hranice šestnástky prekonal brankára hostí a následne gólom do šatne stanovil polčasové skóre Libor Urban, ktorý centrovanú loptu Rogosom doklepol do brány. Po prestávke polomčania pokračovali v nátlakovej hre a po faule na Lorincza v šestnástke nariadenú penaltu premenil Martin Ďuriček. Brankár síce jeho strelu vyrazil, ale na dorážku už bol prikrátky. O chvíľu Peter Rogos prihrávkou ideálne našiel Lorincza a ten preloboval brankára hostí 5:0. P.Rogos strelou k tyči zvýšil na 6:0 a neskôr po ruke v šestnástke druhú domácu penaltu úspešne realizoval Ľubo Hatvaník. V závere sa hosťom vďaka J.Strelkovi st. podarilo dvakrát korigovať výsledok. Najprv skóroval priamo z rohového kopu a o tri minúty neskôr po skrumáži pred domácou bránou prekonal brankára Mišinu a upravil na konečných 7:3.

Góly: M.Ďuriček 2, Gunár, Urban,Lorincz, Rogos, Hatvaník – Strelka st. 2, Strelka ml.