Navigácia

Obsah

Priateľský zápas na umelej tráve

Typ: Futbalový klub
Priateľský zápas na umelej tráve 1V našej obci 5. februára 2010 o 17.00 hod sa uskutočnil na viacúčelovom ihrisku pri umelom osvetlení priateľský futbalový zápas starých pánov medzi Gemerskou Polomou a Rudnou Hralo sa na tri tretiny po 20 minút. Zápas sa skončil nerozhodne 13 : 13 a na pokutové kopy 2 : 2.

V našej obci 5. februára 2010 o 17.00 hod sa uskutočnil na viacúčelovom ihrisku pri umelom osvetlení priateľský futbalový zápas starých pánov medzi Gemerskou Polomou a Rudnou Hralo sa na tri tretiny po 20 minút. Zápas sa skončil nerozhodne 13 : 13 a na pokutové kopy   2 : 2.

Zostava domáceho mužstva

Ľ.Ďuriček-J.Benedik, K. Chomjak, M.Lišuch,M. Maťo,Š.Garguš,J.Gunár,M.Kováč

Po zápase hráči obidvoch mužstiev pri horúcom čaji v klubovni FK konštatovali, že stretnutie sa vydarilo a  dohodli ďalšiu spoluprácu.

Vytvorené: 10. 11. 2015
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:47