Navigácia

Obsah

26. 02. 2018 u nás v Gemerskej Polome

Tento rok sme sa pripojili do aktivít skupiny walkerov z Dobšinej.

V pondelok 26. 2. 2018 sme privítali v našej obci  walkerov z Dobšinej.

Pricestovala ich k nám dosť  veľká skupina. Pridali sa aj noví  ľudia z Polomy, čo sme veľmi radi, že ľudia sa chcú hýbať. Stretli sme sa na námestí SNP, kde nás oslovil starosta obce p. Ing Michalka. Dali sme si malú rozcvičku a v dvojstupe  sme sa rozbehli smerom na Kurtákovú.  Bola to pekná akcia, ktorá sa dúfame ešte v lete zopakuje výstupom  do niektorého z okolitých kopcov.  Prajeme si, aby sa skupina walkerov  rozrástla aj v našej obci. Štartujeme každý pracovný deň ráno o 08.00 hod.  Radi Vás medzi sebou privítame. E. F.Vytvorené: 7. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 7. 5. 2018 15:58
Autor: Danka Červenáková